Menu Zamknij

XXIII Niedziela Zwykła – 5.09.2021r.

 1. Witamy wszystkich po urlopach i wakacjach. Dziękujemy za telefony, sms, mms i e-maile z pozdrowieniami z różnych zakątków Polski i Świata. Witamy również nowych Parafian i życzymy szybkiej integracji z naszą Wspólnotą Parafialną. Jeśli ktoś by chciał należeć do grupy duszpasterskiej czy wspierać nas swoją pracą to serdecznie zapraszamy. Na dzisiaj potrzebna jest nam pomoc w Zakrystii.
 2. W minionym tygodniu rozpoczął się Nowy Rok szkolny i katechetyczny 2021/22. Wszystkim Dzieciom, Młodzieży, Nauczycielom, Wychowawcom, Katechetom, Pedagogom, Księżom oraz Pracownikom Szkół życzymy zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, darów Ducha Świętego, aby ten rok był pomyślny i szczęśliwy.
 3. W tym tygodniu obchodzimy Święta i Wspomnienia:
  • poniedziałek – Po Mszy Św. Litania do Św. Józefa;
  • wtorek – Litania do Św. Jana Pawła II;
  • środa – 8.09 – Święto Narodzenia NMP tradycyjnie zwane Matki Bożej Siewnej. Po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • czwartek – Po Mszy Św. litania do Św. Krzysztofa;
  • piątek – Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  • sobota – Adoracja o godz. 17.30.

  Przez cały tydzień będziemy się przygotowywali do Beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej Założycielki Ośrodka dla niewidomych w Laskach. Beatyfikacja odbędzie się w Niedzielę 12.09 o godz. 12.00 w Kościele Opatrzności Bożej w Warszawie o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy. Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 4. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Zamawiane Msze Św. są wywieszone w gablocie i umieszczone na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl.
 5. Zbiórka Ministrantów i Lektorów jutro o godz. 19.00.
  Spotkanie Chórku Dziecięco- Młodzieżowego w sobotę o godz. 11.00.
 6. Spotkanie dla Młodzieży kl. I szkół średnich, która w tym roku ma przystąpić do Bierzmowania będzie 21.09 o godz. 18.30.
 7. A spotkanie dla Rodziców Dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii Św. będzie 23.09. o godz. 18.30. I Komunia Święta będzie 28.05.2022 r. w sobotę.
 8. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę o godz. 11.00.

  Od najbliższej soboty czyli od 11.09 od godz. 17.00 rozpocznie działalność Parafialna Poradnia Psychologiczna, którą będzie prowadzić Pani Psycholog Joanna Cłapa. Tel. na stronie parafialnej.
 9. Na prośbę Papieża Franciszka dzisiejsza Niedziela jest Dniem Modlitwy i solidarności z Afgańczykami. Po Mszy Św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc uchodźcom.
 10. Dekretem Ks. Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Tadeusza Wojdy Ks. Adam Cholcha z dniem 2.09 został skierowany do pracy duszpasterskiej w naszej Parafii. Bardzo serdecznie witamy Ks. Adama i życzymy mu Darów Ducha Św. i Bożego Błogosławiństwa.
 11. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, za ofiary na dzisiejszą tacę i wpłacane na konto parafialne, PZC, P. Robertowi za transmisje.
 12. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.