... aby ten rok był pomyślny, szczęśliwy i obfity w rzetelną wiedzę i pracę!

XXIII Niedziela Zwykła – 9.09.2018r.

 1. Witamy wszystkich po urlopach i wakacjach. Dziękujemy za telefony, sms, mms i wiadomości e-mail z życzeniami przesłane z różnych stron Polski i Europy. Witamy również nowych Parafian i życzymy szybkiej integracji z naszą Wspólnotą Parafialną.
 2. Rozpoczął się Nowy Rok szkolny i katechetyczny 2018/19. Wszystkim Dzieciom, Młodzieży, Nauczycielom, Wychowawcom, Katechetom, Pedagogom i Pracownikom Szkół. Życzymy darów Ducha Świętego, aby ten rok był pomyślny, szczęśliwy i obfity w rzetelną wiedzę i pracę.Przez dwie Niedziele będzie wystawiony kosz na przybory szkolne i zeszyty dla biednych dzieci, a także zbiórka ofiar na potrzeby biednych dzieci w szkole.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa po Mszy Św. rano o 8.30 i wieczorem o godz. 18.00:

  • we wtorek – litania do św. Jana Pawła II, – w środę – Nowenna do MBNP
  • w czwartek – litania do św. Krzysztofa,
  • w piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego (I Piątek Litania do NSPJ),
  • w I Sobotę – Zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja Najśw. Sakramentu.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu: składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki MB i Św. Krzysztofa.

 4. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek – 13.09 – Św. Jana Chryzostoma – w piątek- 14.09 – Święto Podwyższenia Krzyża Św. – w sobotę – 15.09 – MB Bolesnej.
 5. Biuro Parafialne czynne codziennie od godz. 9.00 i 18.30.6. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę od godz. 11.00 , a Parafialna Poradnia nero logopedyczna czynna w sobotę o godz. 11.00 . Po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.
 6. Zbiórka Aspirantów i Ministrantów oraz chętnych, którzy chcą zostać ministrantami w sobotę o 10.30, a dzieci chętne śpiewać w Chórku Dziecięcym zapraszamy w sobotę o godz. 11.00.
 7. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00 na boisku przy nowej szkole na Kowalach.
 8. I Komunia Św. Dzieci kl. III w roku 2019 będzie w sobotę 25.05. Dzieci do I Komunii Św. przystępują w swoich Parafiach. Nie ma I Komunii klasowej czy szkolnej przygotowanie odbywa się w Kościele. Spotkanie dla Rodziców dzieci Kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. będzie 20.09 o godz. 18.30. A młodzież do Bierzmowania z III kl. Gimnazjum będzie się zapisywać przez dwie Niedziele w Zakrystii.
 9. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy oraz wszelką pomoc. Serdeczne Bóg zapłać PZ Caritas za prowadzenie programu SPIŻARNIA.
 10. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na Niedzielę i cały Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny.
Przewiń na górę