XXIX Niedziela Zwykła (16.10.2016r.)

 1. Dzisiaj po każdej Mszy Św. zbiórka ofiar do puszek Dzieło Nowego Tysiąclecia czyli dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. A za tydzień Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas będą zbierać ofiary do puszek na dożywianie dzieci w szkole.
 2. Przeżywamy miesiąc październik i najpiękniejsza modlitwę Maryjną jaką jest Różaniec. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych codziennie na Różaniec na godz. 18.30, a w Niedzielę na godz. 17.30. Dzieci otrzymują obrazki, a na koniec będą nagrody.
 3. Msza Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi św. Msza Święta w dni powszednie o godz. 18.00. Codziennie przed Mszą Św. również okazja do spowiedzi świętej. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, szczęśliwą operację, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych, aby o nas pamiętały następne pokolenia.
 4. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • w poniedziałek – 17.10 –Św. Ignacego Antiocheńskiego Bpa i Męczennika.
  • we wtorek – 18.10 – Św. Łukasza Ewangelisty.
  • w czwartek – 20.10 – Św. Jana Kantego Kapłana.
  • w piątek – 21.10 – Bł. Jakuba Strzemię Biskupa.
  • w sobotę – 22.10 – Św. Jana Pawła II Papieża.

  Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić urodziny, imieniny, rocznice ślubu życzymy wiele łask Bożych, opieki MB i Św. Krzysztofa.

 5. Zbiórki aspirantów, ministrantów i lektorów w piątek nie będzie.
 6. Katecheza dla młodzieży kl. III gimnazjalnych przygotowujących się do Bierzmowania w czwartek o godz. 18.30, a dla dzieci Kl. Przygotowujących się do I Komunii Św. jutro o godz. 18.30.
 7. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę od : 10.00 – 11.30. Chętnych prosimy zgłaszać się telefonicznie bezpośrednio do Radcy Prawnego.Trening PSP w sobotę o godz. 16.00.Za tydzień wspólna zdjęcie do kalendarza parafialnego na rok 2017.
 8. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę Skarbnicy będą zbierać ofiary na budowę Kościoła. Skarbnikom za trud, a Wam za ofiary serdeczne Bóg zapłać. Jak widać pracę idą na przód. Ostatnio wywieźliśmy kolejne 1000 m3 ziemi. Jeszcze trochę i będzie powoli widać ściany Kościoła. Dlatego bardzo proszę o hojne ofiary.Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu, za sprzątanie Kaplicy, za wszelką pomoc i ofiary.
 9. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na Niedzielę i cały nadchodzący tydzień.
XXIX Niedziela Zwykła (16.10.2016r.)
Przewiń na górę