XXIX Niedziela Zwykła 18.10.2020

Listopad coraz bliżej
 1. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie. Okazja do Spowiedzi codziennie przed Mszą. Administrator Apostolski Bp Jacek Jezierski udziela dyspensy od uczestnictwa we Mszy Św. Niedzielnej od 18.10 – 15.11. 2020 r. chorym, starszym, tym, którzy się opiekują chorymi i pracownikom służby zdrowia.
 2. Kalendarz Liturgiczny:
  • w poniedziałek – 19.10 – Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki Patrona Solidarności;
  • we wtorek – 20.10 – Św. Janas Kantego Prezbitera;
  • w czwartek – 22.10 – Św. Jana Pawła II Papieża;
  • w sobotę – o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 3. Modlitwa Różańcowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 9.00 lub 18.30, a w Niedzielę na godz. 17.30.
 4. Powoli zbliża się Listopad i Uroczystość Wszystkich Św. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych. Najlepszą pomocą jest modlitwa i Msza Św. W związku z tym przyjmujemy wypominki listopadowe i roczne za zmarłych w Zakrystii, na tacę lub w biurze parafialnym. Kartki na wypominki są przy wyjściu z Kościoła.
 5. W trosce o teraźniejszość i przyszłość dzieci i młodzieży oraz świadomi zagrożeń dla młodego pokolenia założyliśmy Różę Różańcową Rodziców modlących się za swoje dzieci. Msza Św. i Akt Zawierzenia Niepokalanej Maryi Dziewicy Królowej Rodzin Dzieci oraz Róży Różańcowej Rodziców w sobotę 24.10 o godz. 17.00.
 6. Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania będzie w czwartek o godz. 19.00 w Kościele.
 7. Spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej w piątek o godz. 19.00.
 8. Zbiórka Ministrantów i Lektorów w sobotę o 10.00.
 9. Próba chórku w sobotę o 11.00
 10. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00.
 11. Pielgrzymka autokarowa do Medjugorie przeniesiona na listopad.
 12. W najbliższym czasie powstanie nowe Duszpasterstwo Koło czy Grupa Biblijna. Wszystkich, którzy będą chcieli pogłębić wiedzę biblijną zaprosimy na spotkanie. Prosimy się zastanowić i pomyśleć.
 13. Sprawy w biurze parafialnym można załatwiać codziennie o 9.00 i 18.30. W sobotę wieczorem biuro nieczynne, po Mszy tylko nauka przed Chrztem.
 14. Dzisiejsza taca inwestycyjna przeznaczona na prace przy Kościele. Można składać ofiary w kopertach na tacę ze swoim adresem lub na konto parafialne jak wielu to czyni. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszystkie datki wpłacane na konto parafialne, które można odpisać od podatku. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 15. Kochani wszyscy przychodzimy do Kościoła w maseczkach, a jeśli ktoś nie może to zakłada przyłbicę. Ze względu na nasilającą się epidemię nie narażajmy innych i siebie na zakażenie. Przyznajemy, że nie jest to łatwe i wymaga od nas mądrości i rozsądku.
XXIX Niedziela Zwykła 18.10.2020
Przewiń na górę