Menu Zamknij

XXV  Niedziela Zwykła – 18.09.2022r. 

 1. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Zamawiane Msze Św. są wywieszone w gablocie i umieszczone na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl. Są jeszcze wolne godziny.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. codziennie od poniedziałku do piątku od 17.30 – 18.00.
 3. W Kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  • we wtorek – Św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy Męcz. Koreańskich;
  • w środę – 21.09 – Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty;
  • w piątek – Św. Ojca Pio Prezbitera.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 4. Katecheza dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. rozpocznie się od października. W Zakrystii do nabycia: Różańce, Książeczki do modlitwy, Świece oraz do zabrania Książeczki na Niedzielne Msze Św.
 5. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych z Ks. Marcinem w sobotę o godz. 12.00 w salce.
 6. Dziękujemy Siostrom: Teresie i Danucie ze Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej za Słowo napełnione radością życia oddanego Bogu przez ręce Niepokalanej Matki według nauczania Św. Ludwika Grignion de Montfort oraz za modlitwę o liczne, święte i gorliwe powołania Kapłańskie, zakonne i misyjne. Po Mszy Św. można złożyć ofiary do puszek na rozbudowę domu w Częstochowie. Życzymy dużo zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa w dalszej służbie.
 7. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy, Łagiewnik i Krakowa w dniach: 1 ? 2.10 (Sobota i Niedziela). Koszt 300 zł. Zapisy po Mszy w Zakrystii lub telefonicznie. Można wpłacać też na konto parafialne. Jest jeszcze 10 wolnych miejsc. Serdecznie zapraszamy.
 8. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, za ofiary na dzisiejszą tacę i wpłacane na konto parafialne, PZC za prowadzenie codziennie programu Spiżarnia.
 9. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.