Menu Zamknij

XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021r.

 1. Dziękujemy Pani Patrycji Hurlak byłej Aktorce serialu Klan, która podzieliła się świadectwem na temat wiary, a wieczorem po Mszy Św. o godz. 19.00 będzie Konferencja na temat Eucharystii. Serdecznie zapraszamy. Po Mszy Św. można nabyć jej książki.
 2. Dzisiaj o godz. 18.00 w Bazylice Mariackiej Msza Św. Dziękczynna za Beatyfikację Bł. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.
 3. W tym tygodniu obchodzimy Święta i Wspomnienia:
  • w poniedziałek – Św. Andrzeja i Towarzyszy Męczenników Koreańskich. Po Mszy Św. Litania do Św. Józefa;
  • we wtorek – 21.09 – Święto Św. Mateusza Apostoła. Po Mszy Św. Litania do Św. Jana Pawła II;
  • w środę – Po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w czwartek – 23.09 – Św. Ojca Pio. Po Mszy Św. litania do Św. Krzysztofa;
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  • w sobotę – Wieczernik o 17.15.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30; w czwartek od godz. 17.00. Starajmy się przychodzić do Spowiedzi Św. w Niedzielę 15 min przed Mszą.
 5. Od przyszłej Niedzieli nastąpi zmiana Mszy Św. – dla Dzieci będzie o godz. 10.30, a Suma o godz. 12.00. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci z Rodzicami na godz. 10.30. Będą zarezerwowane ławki dla Dzieci i specjalne kazania.
 6. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Zamawiane Msze Św. są wywieszone w gablocie i umieszczone na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl.
 7. Biuro parafialne czynne codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 9.00 i 18.30. Biuro przeniesione do dolnej części Nowego Kościoła. Zejście schodami przy Zakrystii.
 8. Zbiórka Ministrantów i Lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  Spotkanie Chóru Dziecięco- Młodzieżowego w sobotę o godz. 11.00.
 9. Spotkanie dla Młodzieży kl. I szkół średnich, która ma przystąpić do Bierzmowania będzie we wtorek 21.09 o godz. 18.30.
 10. Spotkanie dla Rodziców Dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii Św. będzie w czwartek 23.09. o godz. 18.30. I Komunia Święta będzie 28.05.2022r. w sobotę
 11. Spotkanie PZC w środę o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich Wolontariuszy i wszystkich chętnych nieść Bliźnim pomoc.
 12. Wczoraj wróciła Pielgrzymka z Medjugorie. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni.
 13. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, za ofiary na dzisiejszą tacę budowlaną i wpłacane na konto parafialne, PZC, P. Robertowi za transmisje. Trwają prace przy elewacji Kościoła i jest już zamontowany duży krzyż na ścianie frontowej od jeziora, który wieczorem będzie podświetlony. Serdeczne Bóg zapłać tym, którzy przyszli pomóc przenieśli meble do nowej siedziby Caritas.
 14. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.