winnica

XXV Niedziela Zwykła 20.09.2020

 1. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie. Okazja do Spowiedzi codziennie przed Mszą.
  Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla poszkodowanych w Bejrucie.
 2. Kalendarz Liturgiczny:
  • poniedziałek ? 21.09 ? Święto Św. Mateusza Ap. i Ew.;
  • wtorek – po Mszy Litania do Św. JPII;
  • środa – 23.09 ? Św. Ojca Pio Prezbitera. Po Mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
  • czwartek – Litania do Św. Krzysztofa;
  • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  • sobota – o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 3. Wczoraj odbyła się I Komunia Św. drugiej grupy Dzieci z tego roku. Serdeczne Bóg zapłać Rodzicom za pomoc i dar Ołtarza.
 4. Spotkanie dla Rodziców Dzieci Kl. III, które będą przyjęte w przyszłym do I Komunii Św. odbędzie się w środę o godz. 18.30. I Komunia Św. – 22.05.2021 r.
 5. Zbiórka Ministrantów i Lektorów w sobotę o godz. 10.00. Kandydaci na ministrantów mogą zgłaszać się dzisiaj po Mszy Św. do Ks. Macieja.
 6. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00. Jeśli nie będzie odpowiednia ilość chętnych dzieci będziemy musieli zawiesić treningi, a w to miejsce będzie można zorganizować mecze dorosłych.
 7. Płyty ze zdjęciami z Bierzmowania do odebrania w Zakrystii po Mszy Św.
 8. Pielgrzymka autokarowa do Medjugorie 22 – 29.10. Koszt 570 zł i 230
 9. Sprawy w biurze parafialnym można załatwiać codziennie o 9.00 i 18.30. W sobotę wieczorem biuro nieczynne, po Mszy tylko nauka przed Chrztem.
 10. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszystkie datki wpłacane na konto parafialne, które można odpisać od podatku.
 11. Kochani wszyscy przychodzimy do Kościoła w maseczkach, a jeśli ktoś nie może to zakłada przyłbicę. Ze względu na trwającą epidemię nie narażajmy innych i siebie na zakażenie. Przyznajemy, że nie jest to łatwe i wymaga od nas mądrości i rozsądku. Możemy też narazić siebie na mandat w wysokości 500 zł, a Parafię na wysoką karę finansową w wysokości 30 000zł.
 12. Błagajmy Miłosiernego Boga o zdrowie dla chorych i ustanie epidemii.
Przewiń na górę