XXVI Niedziela Zwykła (25.09.2016r.)

 1. Dzisiaj po każdej Mszy Św. odmawiamy modlitwę Św. Jana Pawła II za Małżeństwa i Rodziny naszej Parafii, aby były Bogiem i wiarą silne. Temu również służy odnowienie przysięgi małżeńskiej.
 2. Msza Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi św. Msza Święta w dni powszednie o godz. 18.00. Codziennie przed Mszą Św. również okazja do spowiedzi świętej. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, szczęśliwą operację, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych, aby o nas pamiętały następne pokolenia.
 3. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • we wtorek ?27.09 – Św.Wincentego a Paulo. Po Mszy Św. Litania do Św.JP II.
  • w środę ? 28.09 ? Św. Wacława Męczennika. Po Mszy Św. Nowenna do MBNP.
  • w czwartek ? 29.09 – Św. Archaniołów Bożych: Michała, Gabriela i Rafała. Po Mszy Litania do Św. Krzysztofa.
  • w piątek ? 30.09 ? Św. Hieronima.Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • w sobotę – 1.10 ? Św. Teresy od Dzieciątka Jezus Dziewicy i Doktora Kościoła.
  • W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik i najpiękniejsza modlitwa Maryjna jaką jest Różaniec. Serdecznie zapraszamy Czcicieli Żywego Różańca na zmianę Tajemnic Różańcowych i Adorację, a wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych codziennie na Różaniec na godz. 18.30, a w Niedzielę na godz. 17.30. Dzieci będą otrzymywały obrazki, a na koniec będą nagrody. Szczególnie na Różaniec przychodzą dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii Św. i młodzież kl. III gimnazjalnych. Poświęcenie Różańców dzieci kl. III w Niedzielę 9.10 na Mszy Św. o godz. 12.00. Rodziców dzieci kl. III zapraszam do Zakrystii po Różańce, Książeczki i Świece.

  Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić urodziny, imieniny czy jubileusze składamy jak najlepsze życzenia łask Bożych, opieki MB i Św. Krzy.

 4. Zbiórka aspirantów, ministrantów i lektorów w piątek o godz. 18.30.
 5. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. w poniedziałek o godz. 18.30, a dla młodzieży kl. III gimnazjalnych przygotowujących się do Bierzmowania w czwartek o godz. 18.30.
 6. Zachęcamy do głosowania nad projektem obywatelskim do dziś, który dotyczy chodnika do stawu. Projekt 13, Ujeścisko – Łostowice, kategoria drogi ? chodniki.
 7. Bóg zapłać Firmie Krispol za skoszenie trawy, a Pani Dorocie za sprzęt.
 8. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na dzisiejszy Niedzielny świąteczny dzień i cały nadchodzący tydzień.
Przewiń na górę