XXVII Niedziela Zwykła (02.10.2016r.)

 1. Wczoraj rozpoczął się miesiąc październik i najpiękniejsza modlitwa Maryjna jaką jest Różaniec. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych codziennie na Różaniec na godz. 18.30, a w Niedzielę na godz. 17.30. Dzieci będą otrzymywały obrazki, a na koniec będą nagrody. Szczególnie na Różaniec przychodzą dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii Św. i młodzież kl. III gimnazjalnych. Poświęcenie Różańców dzieci kl. III za tydzień w Niedzielę 9.10 na Mszy Św. o godz. 12.00. Rodziców dzieci kl. III zapraszam do Zakrystii po Różańce, Książeczki i Świece.
 2. Msza Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi św. Msza Święta w dni powszednie o godz. 18.00. Codziennie przed Mszą Św. również okazja do spowiedzi świętej. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, szczęśliwą operację, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych, aby o nas pamiętały następne pokolenia.
 3. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • we wtorek –4.10 – Św. Franciszka z Asyżu.
  • w środę – 5.10 – Św. Faustyny Kowalskiej .
  • w czwartek – Po Mszy Litania do Św. Krzysztofa.
  • w piątek – 7.10 – MB Różańcowej.

  Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić urodziny, imieniny czy jubileusze, Ks. Arturowi, który w czwartek będzie obchodził imieniny składamy jak najlepsze życzenia łask Bożych, opieki MB i Św. Krzysztofa.

 4. Zbiórka aspirantów, ministrantów i lektorów w piątek o godz. 18.30.
 5. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. w poniedziałek o godz. 18.30, a spotkanie dla Rodziców młodzieży kl. III gimnazjalnych przygotowujących się do Bierzmowania w środę o godz. 18.00. Katechezy dla młodzieży w tym tygodniu nie będzie.
 6. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu, za sprzątanie Kaplicy, za wszelką pomoc i ofiary. Nowożeńcom, którzy udekorowali Kaplicę i ufundowali chodnik, składamy serdeczne Bóg zapłać.
 7. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na dzisiejszy Niedzielny świąteczny dzień i na cały nadchodzący tydzień.
Przewiń na górę