Menu Zamknij

XXVII Niedziela Zwykła – 3.10.2021r.

 1. Dziękujemy Ojcu Marianowi ze Zgromadzenia O. Oblatów z Gdańska za Słowo Boże i życzymy dużo zdrowia i Darów Ducha Św.
  Za tydzień będziemy przeżywać Dzień papieski i zbierać ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia jako pomoc dla ubogiej i zdolnej Młodzieży dla upamiętnienia Św. JPII
 2. W tym tygodniu obchodzimy Wspomnienia:
  • w poniedziałek – 4.10 – Św. Franciszka z Asyżu.
  • we wtorek – 5.10 – Św. Faustyny Kowalskiej Dziewicy;
  • w czwartek – 7.10 – NMP Różańcowej. Jest to I czwartek miesiąca. Modlimy się za Kapłanów i o Kapłanów;
  • w sobotę – Wieczernik o 17.15. Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.
 3. Różaniec dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 9.00 lub 18.30, a w Niedzielę o godz. 17.30. Dzieci otrzymują obrazki, a na koniec będą nagrody. Codziennie na Różaniec przychodzą dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii Św. Poświęcenie Różańców dzieci kl. III dzisiaj o godz. 10.30. Rodziców zapraszamy do Zakrystii po Różańce, Książeczki i Świece, Katechizm do I komunii, rachunek sumienia i Koronkę do Miłosierdzia Bożego, które są także do pobrania ze strony parafii www.swkrzysztof.pl w zakładce I Komunia św.
 4. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie. Intencje są wywieszone w gablocie i na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl.
 5. Spotkanie Żywego Różańca w środę 6.10 o godz. 19.00 w Kościele, a później w salce.
 6. doracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30; w czwartek od godz. 17.00. Starajmy się przychodzić do Spowiedzi Św. w Niedzielę 15 min przed Mszą.
 7. Zbiórka Ministrantów i Lektorów w sobotę o godz. 10.00. A próba Chórku Dziecięco- Młodzieżowego w sobotę o godz. 11.00 z Ks. Marcinem. Serdecznie zapraszamy wszystkie Dziewczynki, które śpiewały, śpiewają i te, które chcą śpiewać.
 8. Katecheza dla Młodzieży do Bierzmowania we wtorek o godz. 19.00.
 9. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00 na boisku SP 86 ul. Wielkopolska 20. Od listopada na sali gimnastycznej. Koszt miesięczny 20 zł.
 10. Biuro parafialne czynne codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 9.30 i 19.00. Biuro w dolnej części Nowego Kościoła. Zejście schodami przy Zakrystii.
 11. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę o godz. 11.00. A Parafialna Poradnia Psychologiczna w sobotę o godz. 17.00. Tel. na stronie parafialnej.
 12. każdy poniedziałek o godz. 19.00 nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych.
 13. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, PZC, za transmisje, za ofiary na tacę i wpłacane na konto parafialne.
 14. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.