XXVIII Niedziela Zwykła 11.10.2020 r

 1. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie. Okazja do Spowiedzi codziennie przed Mszą. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Fundację III Tysiąclecia dla zdolnej, a ubogiej młodzieży.
 2. W związku z epidemią koronawirusa na razie zawieszona jest zbiórka ofiar na budowę Kościoła przez Skarbników Parafialnych. Natomiast organizujemy zbiórkę ofiar w każdą III Niedzielę miesiąca jako taca inwestycyjna. Dlatego bardzo prosimy o składanie ofiar w kopertach na tacę ze swoim adresem lub na konto parafialne jak wielu to czyni. Pierwsza taka zbiórka będzie za tydzień. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 3. Kalendarz Liturgiczny:
  • we wtorek – 13.10 – Bł. Honorata Koźmińskiego;
  • w czwartek – 5.10 – Św. Teresy od Jezusa;
  • w piątek – 16.10 – Św. Jadwigi Śląskiej;
  • w sobotę – 17.10 – Św. Ignacego Antiocheńskiego Biskupa i Męczennika; – o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 4. Modlitwa Różańcowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 9.00 lub 18.30, a w Niedzielę na godz. 17.30.
 5. Zatroskani o teraźniejszość i przyszłość dzieci i młodzieży oraz świadomi zagrożeń dla młodego pokolenia chcemy założyć Różę Różańcową Rodziców modlącą się za swoje dzieci. Trzeba codziennie odmówić dziesiątek Różańca w domu, w drodze do pracy czy nawet w pracy. Chętnych Rodziców prosimy zgłaszać się po Mszy w Zakrystii. Zgłosiło się już 10 osób. Pierwsze spotkanie Róży Różańcowej Rodziców we wtorek 13.10 o godz. 19.00 w domu parafialnym.
 6. Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania będzie w czwartek o godz. 19.00 w Kościele.
  A spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej w piątek o godz. 19.00.
 7. Zbiórki Ministrantów i Lektorów w sobotę nie będzie. Próba chórku w sobotę o 11.00
 8. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00.
 9. Pielgrzymka autokarowa do Medjugorie przeniesiona na listopad.
 10. W najbliższym czasie powstanie nowe Duszpasterstwo Koło czy Grupa Biblijna. Wszystkich, którzy będą chcieli pogłębić wiedzę biblijną, zaprosimy na spotkanie. Prosimy się zastanowić i pomyśleć
 11. Sprawy w biurze parafialnym można załatwiać codziennie o 9.00 i 18.30. W sobotę wieczorem biuro nieczynne, po Mszy tylko nauka przed Chrztem.
 12. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszystkie datki wpłacane na konto parafialne, które można odpisać od podatku. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 13. Kochani wszyscy przychodzimy do Kościoła w maseczkach, a jeśli ktoś nie może to zakłada przyłbicę. Ze względu na nasilającą się epidemię nie narażajmy innych i siebie na zakażenie. Przyznajemy, że nie jest to łatwe i wymaga od nas mądrości i rozsądku.
Przewiń na górę