XXVIII Niedziela Zwykła 13.10.2019r.

 1. Dzisiaj przeżywamy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Po Mszy zbiórka ofiar do puszek dla ubogiej i zdolnej młodzieży.
 2. Modlitwa Różańcowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 9.00 lub 18.30, a w Niedzielę na godz. 17.30.
 3. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą operację, o szczęśliwą podróż, o zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych. Są jeszcze wolne intencje. Przyjmujemy Msze Św. Gregoriańskie.
 4. Powoli zbliża się listopad i Uroczystość Wszystkich Św. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych. Najlepszą pomocą jest modlitwa i Msza Św. W związku z tym przyjmujemy wypominki listopadowe i roczne za zmarłych w Zakrystii, na tacę lub w biurze parafialnym. Kartki na wypominki są przy wyjściu z Kościoła.
 5. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • wtorek 15.10 – Św. Teresy od Jezusa Dziewicy i Dra Kościoła.
  • środa 16.10 – Św. Jadwigi Śląskiej.
  • czwartek 17.10 – Św. Ignacego Bpa i Męczennika.
  • piątek 18.10 – Święto Św. Łukasza Ewangelisty.
  • sobota 19.10 – Bł. Jerzego Popiełuszki – Kapłana i Męczennika.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice ślubu, życzymy: zdrowia, Błogosławieństwa. Bożego, opieki MB i Św. Krzysztofa.

 6. Biuro Parafialne czynne codziennie od godz. 9.30 i 19.00.
 7. Parafialna Poradnia Prawna i Parafialna Poradnia neurologopedyczna czynne w sobotę o godz. 11.00. Po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.
 8. Zbiórka Ministrantów i Lektorów w sobotę o godz. 10.00. Próba Chórku w sobotę o god.11.00.
 9. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00 na Sali przy SP 86.
 10. Katecheza dla dzieci Kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. w środę o godz. 18.30. A dla młodzieży Bierzmowanej w czwartek po Różańcu.
 11. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę Skarbnicy Parafialni będą zbierali ofiary na prace przy Nowym Kościele. Skarbnikom za trud, a Wam za ofiary serdeczne Bóg zapłać. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy i Kościoła oraz wszelką pomoc i ofiary. PZC za SPIŻARNIĘ,.
 12. Przy wyjściu można nabyć Różańce, książeczki i świece.
 13. W środę odeszła do wieczności +Alicja Grzyb lat 83 z ul. Guderskiego 1. Zasłużona Parafianka. Jej dziełem są wyhaftowane sztandary Żywego Różańca, Semper Fidelis i Ministrancki, a także stuły. Msza Pogrzebowa w środę o godz. 11.00 w Kościele. Po Mszy pogrzeb na Cmentarzu Komunalnym w Gdyni. Po Mszy Św. przy Kaplicy będzie podstawiony autokar, który zawiezie i odwiezie uczestników pogrzebu. Polecamy +Alicję Miłosierdziu Bożemu.
 14. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na Niedzielę i cały tydzień.
Przewiń na górę