Menu Zamknij

XXVIII   Niedziela   Zwykła – 9.10.2022r.

 1. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00 w Kościele. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie. Intencje są wywieszone w gablocie i na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl. Są jeszcze wolne godziny.
 2. Kalendarz liturgiczny:
  • w czwartek – Bł. Honorata Koźmińskiego Prezbitera;
  • w sobotę – Św. Teresy od Jezusa Dziewicy i Doktora Kościoła.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy życzenia zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej Św. Krzysztofa.

 3. Trwa miesiąc październik i Modlitwa Różańcowa. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Różaniec od poniedziałku do soboty na godz. 9.00 lub 18.30, a w Niedzielę na godz. 17.30. Dzieci otrzymują obrazki, a na koniec będą nagrody. Codziennie na Różaniec przychodzą dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii Św. z wyjątkiem Niedzieli. W Niedzielę Dziesiątek Różańca po Mszy dziecięcej i Dzieci już nie muszą przychodzić drugi raz wieczorem. Poświęcenie Różańców dzieci kl. III dzisiaj na Mszy Św. o godz. 10.30. Rodziców dzieci kl. III zapraszamy do Zakrystii po Różańce, Książeczki do modlitwy i Świece, a także książeczki na Niedzielne obrazki. Katecheza Dzieci Komunijnych po Różańcu środę I grupa, a w czwartek II grupa.
 4. Msza Św. i Katecheza dla Młodzieży do Bierzmowania w Niedzielę o godz. 18.00. Zapraszamy z okazji XXII Dnia Papieskiego na wieczór modlitewny wraz ze św. Janem Pawłem II, który będzie poprowadzony przez młodzież przygotowującą się do Bierzmowania w Niedzielę 16 października po Mszy Świętej wieczornej. Spotkanie dla młodzieży w tym tygodniu wyjątkowo w środę 12 października. Zapraszamy na różaniec w intencji młodzieży i spotkanie bezpośrednio po nabożeństwie w salce parafialnej. Tematem spotkania będzie „konflikt pokoleniowy”.
 5. Spotkanie dla Róż Różańcowych z okazji XXII Dnia Papieskiego w niedzielę 16 października w salce parafialnej o godzinie 15:00. Zapraszamy mężczyzn do zapisywania się do męskiej róży różańcowej. Szczegóły na plakacie w gablocie przed świątynią.
 6. Nasza Parafia w dniach 15 – 23.01.2023 r. (czyli w czasie ferii zimowych) organizuje Pielgrzymkę samolotową do Ziemi Świętej. Koszt 1950 zł i 580 dolarów. W programie m.in.: Betlejem, Nazaret, Kana Galilejska, Góra Tabor, Wieczernik, Góra Syjon, Golgota, Grób Pański, Ściana Płaczu, Betania, Jerycho, Morze Martwe i wiele innych miejsc. Do końca października trzeba wpłacić zaliczkę 1950 zł. Resztę do końca listopada. Szczegóły i informatory są w Zakrystii.
 7. Zakończyliśmy malowanie Kościoła. Przygotowujemy się do wykonania nowego nagłośnienia i do położenia posadzki granitowej w Kościele.
 8. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, PZC za program spiżarnia, za ofiary na tacę i wpłacane na konto parafialne. Za tydzień taca budowlana.
 9. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.