XXX Niedziela Zwykła 25.10.2020 r.

 1. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie. Okazja do Spowiedzi codziennie przed Mszą.
  Administrator Apostolski Bp Jacek jezierski udziela dyspensy od Mszy Św. Niedzielnej od 18.10 ? 15.11. 2020r. chorym, starszym, tym, którzy się opiekują chorymi i pracownikom służby zdrowia.
 2. Kalendarz Liturgiczny:
  • w środę – 28.10 – Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza;
  • w sobotę – o godz. 17.00 Wieczernik, a o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 3. Modlitwa Różańcowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 9.00 lub 18.30, a w Niedzielę na godz. 17.30.
 4. Powoli zbliża się Listopad i Uroczystość Wszystkich Św. Podczas epidemii i nie będziemy mogli odwiedzić grobów naszych bliskich zmarłych, dlatego pamiętajmy o zmarłych zamawiając Mszę Św. i wypominki. W związku z tym przyjmujemy wypominki listopadowe i roczne za zmarłych w Zakrystii, na tacę lub w biurze parafialnym. Kartki na wypominki są przy wyjściu z Kościoła i na stronie parafialnej.
 5. W trosce o teraźniejszość i przyszłość dzieci i młodzieży oraz świadomi zagrożeń dla młodego pokolenia powstaje II Róża Różańcowa Rodziców modlących się za swoje dzieci. Wczoraj odbył się Akt Zawierzenia Niepokalanej Maryi Dziewicy Królowej Rodzin I Róży Różańcowej Rodziców.
 6. W sytuacji zaostrzenia wymagań sanitarnych odwołujemy Katechezę dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania, zbiórkę Ministrantów i Lektorów, próbę chórku, trening PSP oraz spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej.
 7. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę o 11.00 po umówieniu telefonicznym.
 8. Tydzień temu na tacę inwestycyjną uzbieraliśmy 2 500 zł. Ofiary można składać w kopertach na tacę lub wpłacać na konto parafialne, jak wielu to czyni. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
 9. Kochani, wszyscy przychodzimy do Kościoła w maseczkach, a jeśli ktoś nie może to zakłada przyłbicę. Ze względu na nasilającą się epidemię nie narażajmy innych i siebie na zakażenie. Przyznajemy, że nie jest to łatwe i wymaga od nas mądrości i rozsądku.
Przewiń na górę