XXXII Niedziela Zwykła

 1. Za tydzień będziemy przeżywać zakończenie Jubileuszowego Roku Miłosierdzia i 1050 Rocznicy Chrztu Polski w Katedrze Oliwskiej o godz. 11.30, a także VIII Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka ofiar do puszek po każdej Mszy Św.
 2. Pamiętajmy, że listopad jest szczególnym miesiącem pamięci o naszych bliskich zmarłych. Choć należy o nich pamiętać cały rok. Najlepszą pomocą dla zmarłych jest modlitwa i Msza Św. W związku z tym przyjmujemy wypominki listopadowe i roczne za zmarłych w Zakrystii, na tacę lub w biurze parafialnym, a także zamawiajmy Msze Św. za zmarłych. Prosimy wypisać na kartkach imiona i nazwiska zmarłych. Kartki na wypominki są przy wyjściu z Kaplicy.
 3. Msza Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi św. Msza Święta w dni powszednie o godz. 18.00. Codziennie przed Mszą Św. również okazja do spowiedzi świętej. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, szczęśliwą operację, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski i pamiętajmy o naszych zmarłych.
 4. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • w czwartek ? 10.11 – Św. Leona Wielkiego papieża i Doktora Kościoła.
  • w piątek – 11.11. ? 98 Rocznicę odzyskania Niepodległości, a także wspomnienie Św. Marcina z Tours Biskupa. Główne Uroczystości odbędą się w Bazylice Mariackiej o godz. 12.00. My zapraszamy na Mszę Św. za Ojczyznę na godz. 18.00.
  • w sobotę ? 12.11 ? Św. Jozafata Biskupa i Męczennika.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia: dużo zdrowia, łask Bożych, opieki MB i Św. Krzysztofa.

 5. Trening Szkółki Piłkarskiej w sobotę o godz. 16.00.
 6. Zbiórka ministrantów i aspirantów w sobotę o godz. 10.30.
 7. Katecheza dla młodzieży kl. III gimnazjalnych w czwartek o godz. 18.30. A katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. jutro o godz. 18.30.
 8. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę od : 10.00 ? 11.30.
 9. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką.
 10. Bóg zapłać wszystkim za pracę i sprzątanie Kaplicy, za wszelką pomoc i ofiary.
 11. Pomódlmy się naszych bliskich zmarłych w wypominkach listopadowych.
Przewiń na górę