Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Polski

XXXIV Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 25.11.2018r.

 1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Polski i Całego Wszechświata. A za tydzień rozpocznie się już Adwent i Roraty od 3.12. Lampiony do nabycia przy wyjściu z Kaplicy.
 2. Powoli dobiega końca miesiąc listopad, czas pamięci o naszych bliskich zmarłych. Wypominki listopadowe do końca miesiąca, a roczne w każdą Niedzielę o godz. 10.15. Przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych w Zakrystii, na tacę lub w biurze parafialnym. Kartki na wypominki są przy wyjściu z Kaplicy
 3. Msza Św. codziennie o godz. 8.30 i 18.00 z okazją do Spowiedzi Św.. przed Mszą Św. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, szczęśliwą operację, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski i pamiętajmy o naszych zmarłych, aby i o nas pamiętały następne pokolenia.
 4. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • w piątek – 30.11 – Św. Andrzeja Apostoła.
  • w sobotę – 1.12 – Jest I sobota miesiąca. Serdecznie zapraszamy Czcicieli Żywego Różańca na Mszę Św., zmianę Tajemnic Różańcowych i Adorację Najświętszego Sakramentu.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia: dużo zdrowia, łask Bożych, opieki MB i Św. Krzysztofa.

 5. Biuro Parafialne czynne codziennie od godz. 9.00 i 18.30.
 6. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę od godz. 11.00 , a Parafialna Poradnia neuro logopedyczna czynna w sobotę o godz. 11.00 . Po umówieniu się telefonicznym.
 7. Zbiórka Aspirantów i Ministrantów oraz chętnych, którzy chcą zostać ministrantami w sobotę o 10.30, a próba Chórku Dziecięcego w sobotę o godz. 11.00.
 8. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00 na Sali gimnastycznej SP 86.
 9. Katechezy dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. już nie będzie ze względu na Opłatek i Kolędę. Rozpocznie się dopiero w lutym. A dla młodzieży przygotowujących się do Bierzmowania dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 ostatnia katecheza i będzie przerwa do lutego.
 10. Nasza Parafia w dniach 23.02 ? 2.03.2019r. organizuje Pielgrzymkę samolotową do Ziemi Świętej. Koszt 3900 zł. Szczegóły i informatory są w Zakrystii. Do połowy listopada trzeba wpłacić zaliczkę 1000 zł i wypełnić deklarację. Resztę do 23 stycznia.
 11. W I tydzień ferii zimowych wyjazd młodzieży do Murzasichle. Szczegóły u Ks. Artura.
 12. W minioną Niedzielę poświęciliśmy opłatek na Stół Wigilijny i sami Księża roznosimy do Waszych Rodzin i Domów. Bóg zapłać za bardzo życzliwe przyjmowanie i ofiary. Plan jest wywieszony na klatkach w blokach, skrzynkach pocztowych i na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl. (Plan roznoszenia opłatka).
 13. Za tydzień 2 grudnia rozpoczniemy już Kolędę na Ul. Leskiego 17 i 19. Plan Kolędy też jest na stronie Parafialnej.
 14. Bóg zapłać za: za sprzątanie Kaplicy, za pracę PZ Caritas i za ofiary.
Przewiń na górę