Menu Zamknij

XXXIV Niedziela Zwykła, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Polski i Całego Wszechświata. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Lampiony do nabycia przy wyjściu z Kościoła. W przyszłą Niedzielę poświęcenie Opłatka na Stół Wigilijny, który będzie można nabyć w Zakrystii lub w biurze parafialnym. Ze względu na epidemię Księża nie będą roznosić w tym roku opłatka.
 2. Powoli dobiega końca miesiąc listopad, czas pamięci o naszych bliskich zmarłych. Wypominki listopadowe do końca miesiąca, a roczne w każdą Niedzielę o godz. 8.40. Przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych w Zakrystii, na tacę lub w biurze parafialnym. Kartki na wypominki są przy wyjściu z Kościoła lub na stronie parafialnej.
 3. Spotkanie grupy Młodzieżowej w piątek 26.11 o 19.00.
 4. Bóg zapłać wszystkim za Spotkania Synodalne. Następne 28.02.2022r.
 5. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na rzecz migrantów.
 6. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, PZC, za ofiary na tacę budowlaną i wpłacane na konto parafialne.
  Serdeczne Bóg zapłać za piękną balustradę na Chórze i za balaski przy Ołtarzu. W związku z nowymi balaskami bardzo prosimy kto może, aby klękać do Komunii Św. Czyli klękamy na pierwszym stopniu jeden koło drugiego. A także bardzo prosimy, aby nie przechodzić do Zakrystii przez Prezbiterium tylko przez drzwi na, których jest napis Zakrystia, Biuro Parafialne.
  Teraz będziemy zbierać fundusze na tynkowanie i malowanie Kościoła.
 7. I jeszcze jedna dobra wiadomość, mamy nową Organistkę po Akademii Muzycznej w Gdańsku, kierunek organy Kościelne ? Pani Tatiana. Bardzo serdecznie witamy Panią Profesor i życzymy dużo zdrowia i Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Będzie też prowadzić chórek dziecięco – młodzieżowy.