Samarytanka

III Niedziela Wielkiego Postu

  1. W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w całym kraju oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych, które ograniczyły liczbę uczestników zgromadzeń do 50 osób w jednym miejscu, w tym też zgromadzeń religijnych, wszystkie Msze Św. z naszego Kościoła dzisiaj o 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, Gorzkie Żale o 17.15 i poniedziałek, wtorek, środa o godz. 8.30, 10.00, 18.00 i 19.00 transmitowane na żywo na YouToube.
  2. Jest też dyspensa Arcybiskupa Metropolity od uczestnictwa we Mszy Św. Niedzielnej, ale uczestniczymy na żywo we Mszy Św. przez środki społecznego przekazu.
  3. Codziennie o godz. 20.30 Modlitwa Różańcowa transmitowana z naszego Kościoła na You Toube w intencji ludzi Chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb sanitarnych i medycznych, a także o pokój w naszych sercach i łaskę nawrócenia, pokuty i przemiany.
  4. Jeśli ktoś z osób starszych potrzebuje pomocy prosimy o kontakt telefoniczny do PZC.
  5. Najskuteczniejszym sposobem na zahamowanie rozprzestrzeniania się korona wirusa jest pozostanie w domu i ograniczanie kontaktów z innymi ludźmi. Przeżywajmy ten Wielki Post w duchu nadziei. Niech takie będą nasze dalsze postanowienia wielkopostne podejmowane z miłości i w duchu odpowiedzialności za siebie i innych.
  6. rośmy Miłosiernego Boga o zaprzestanie rozpowszechniania się epidemi korona wirusa.
Przewiń na górę