Menu Zamknij

Poniedziałek Wielkanocny 01.04.2024 r.

  1. Trwa Oktawa Wielkanocy. Poniedziałek Wielkanocny przeżywajmy jako radość ze Zmartwychwstania Chrystusa i naszego kiedyś Zmartwychwstania. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Uczelnie Katolickie Archidiecezji Gdańskiej. A za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. W tym tygodniu obchodzimy Oktawę Wielkanocy: – we wtorek ?Litania do Św. Jana Pawła II; – w środę ? Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; – 4.04 – I Czwartek miesiąca – będziemy modlić się o Kapłanów i za Kapłanów. Po Mszy Litania do Św. Krzysztofa;- 5.04-I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi rano i wieczorem przed Mszą Św. Po mszy Św. Litania do NSPJ. -I Sobota M-ca-6.04. Po Mszy Św. o godz. 8.30 Adoracja NS, Zmiana Tajemnic Różańcowych i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy 13.04 od godz. 10.00; – W najbliższą Niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00 ? Adoracja NS i Wieczór Uwielbienia z Zespołem. Serdecznie zapraszamy. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosł. Bożego, Opieki MB i Św. Krzysztofa.
  3. Katechezy dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w tym tygodniu nie będzie. A katecheza dla Młodzieży Kl. VIII w piątek o godz. 18.00. Prosimy Młodzież o zapisywanie się przez stronę parafialną. Spotkanie dla Rodziców Dzieci Komunijnych 24.04. o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.
  4. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za dekoracje świąteczne, sprzątanie Kościoła oraz wszelką pomoc i ofiary złożone dzisiaj na tacę i wpłacane na konto parafialne. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do przygotowania Świąt Wielkanocnych. Bóg zapłać Kapłanom za trud posługi w Konfesjonale w Wielkim Tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję P. Zakrystiance Małgorzacie i P. Mirkowi Kościelnemu, Pani Organistce i Solistom, KSM Semper Fidelis, Lektorom, Ministrantom, aspirantom. Bóg zapłać za kwiaty do Grobu Pańskiego i za dary dla biednych i dla dzieci złożone w Wielką Sobotę, które dzisiaj zawiozę do domu dziecka. Bóg zapłać za życzenia Świąteczne, smsy, mmsy i maile. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.
  5. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na II dzień Świąt i cały tydzień.