Menu Zamknij

VI Niedziela Wielkanocna – Modlitwy o urodzaje – 5.05.2024r. 

 1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 ? Adoracja NS i Wieczór Uwielbienia z Zespołem, a za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  Również za tydzień 12.05 o godz. 12.00 na Wzgórzu Św. Wojciecha w Gdańsku Uroczystości Odpustowe Archidiecezji Gdańskiej. Z Bazyliki Mariackiej o godz. 9.00 wyruszy Pielgrzymka Gdańszczan z Relikwiami Św. Wojciecha, którą prowadzi jak co roku KSM Semper Fidelis. A o godz. 9.30 z Kościoła Św. Ignacego wyruszy Pielgrzymka Młodzieży. Serdecznie zapraszamy.
 2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: Jutro ? Święto Św. Apostołów Św. Filipa i Jakuba. W poniedziałek, wtorek i środę ? Modlitwy o dobre urodzaje i za kraje głodujące. – w środę ? 8.05 ? Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika Patrona Polski. W Sobotę od godz. 10.00 odwiedzimy Chorych z Komunią Św. Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosław. Bożego, Opieki M. Bożej, Św. Krzysztofa i Św. Rity.
 3. Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy Św. rano i wieczorem, a w Niedzielę po Mszy o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy Dzieci, Młodzież i Dorosłych. Podczas Nabożeństw Majowych czytamy rozważania o Św. Wojciechu.
 4. Próby dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. codziennie o godz. 18.30. Poniedziałek, środa i piątek grupa I. Wtorek, czwartek i sobota grupa II.
 5. Trening PSP w sobotę o godz. 15.30. Zapraszamy do szkółki chłopców od 7 ? 10 lat.
  W dniach 8 i 9.06 wyjazd PSP autokarem na Jasną Górę i na spotkanie z drużyną Raków Częstochowa. Są jeszcze 4 wolne miejsca. Koszt 300 zł.
  Za tydzień wyjście na stadion Lechii Gdańsk. Szczegóły na treningu.
 6. Pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów Dolnego Śląska: Wrocław, Świdnica, Trzebnica, Krzeszów, Bardo Śląskie i Lubiąż w dniach 14 ? 16..06. Koszt 850 zł. Wpłaty na konto lub gotówką do 19.05. W Zakrystii jest program. Nie ma już wolnych miejsc.
 7. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, wszelką pomoc oraz za ofiary złożone dzisiaj na tacę i wpłacane na konto serdeczne Bóg zapłać.
 8. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.