Menu Zamknij

II Niedziela Zwykła 15.01.2023

 1. Jutro rozpoczynają się ferie zimowe. Dzieciom, Młodzieży, Nauczycielom, Wychowawcom, Katechetom życzymy dobrego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.
 2. W Kalendarzu Liturgicznym obchodzimy wspomnienia:
  • jutro – po Mszy Św. Litania do Św. Józefa;
  • we wtorek – Św. Antoniego Opata; Po mszy Litania do Św. JPII;
  • w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
  • w czwartek – Św. Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa; Litania do Św. Krzysztofa;
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy;
  • w sobotę – Św. Agnieszki Dziewicy i Męczennicy. Jest to również Dzień Babci, a w Niedzielę Dzień Dziadka.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznicę ślubu, Dziadkom i Babciom składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 3. Msza Św. w tym tygodniu rano o godz. 8.30 i wieczorem o 18.00 w Kaplicy pod Kościołem ze względu na układanie posadzki. Przed Mszą okazja do Spowiedzi Św.
 4. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku o godz. 9.00 i 18.30. W ważnych sprawach można umówić się telefonicznie.
 5. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, Pani Zakrystiance i Panu Mirkowi Kościelnemu, Panu Andrzejowi za pomoc w Kościele; PZC. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę budowlaną i wpłacane na konto parafialne.
 6. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć zestawy kolędowe, breloczki i płaskorzeźby ze Św. Krzysztofem, a wodę święconą w Zakrystii.
 7. Dzisiaj Kolęda od godz. 15.30 przy ul. Guderskiego 28, 30 i 32. Dalsza część Kolędy po feriach. Plan jest na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl
 8. Dzisiaj wyrusza Parafialna Pielgrzymka do Ziemi Świętej. Spotykamy się o godz. 15.00 na lotnisku. Pomódlmy się za wszystkich Pielgrzymów o szczęśliwą podróż i powrót do domu przez wstawiennictwo Św. Krzysztofa.
 9. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.