Menu Zamknij

III Niedziela Wielkiego Postu – 3.03.2024 r

 1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. W tym czasie mamy uczęszczać na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale i Rekolekcje Wielkopostne, które dzisiaj rozpoczynamy. Głosi je O. Marek Kiedrowicz z Kościoła Trójcy Św. od OO. Franciszkanów z Gdańska.
  Mamy również pamiętać o poście czyli wyrzeczeniach wielkopostnych i jałmużnie.
 2. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 ? Adoracja NS i Wieczór Uwielbienia z Zespołem. Serdecznie zapraszamy.
 3. Kalendarz Liturgiczny: – jutro ? 4.03 ? Święto Św. Kazimierza Królewicza, a w piątek 8.03 Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom oraz tym, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu, składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Świętego Krzysztofa.
 4. Katechezy dla Dzieci Komunijnych i dla Młodzieży do Bierzmowania w tym tygodniu nie będzie. Dzieci i Młodzież przychodzą na Rekolekcje.
 5. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła wszystkim Paniom. Serdecznie zapraszamy do pomocy w każdy piątek o godz. 19.00. Bóg zapłać za pomoc w Kościele Pani Zakrystiance, Panu Kościelnemu i P. Andrzejowi; PZC za codzienny program Spiżarnia.
  W tym tygodniu w piątek i sobotę od 10.00 ? 20.00 zbiórka żywności w trzech biedronkach. Chętnych wolontariuszy zapraszamy do pomocy. Można się zgłaszać w Zakrystii lub telefonicznie. A Wam kochani Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę i wpłacane na konto parafialne.
  Przy wyjściu z Kościoła można nabyć paschaliki na stół Wielkanocny. .
 6. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo