Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne  – XXIV  Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętamy o Polakach na emigracji oraz modlimy się za wszystkich, którzy przybyli do naszego kraju zza wschodniej granicy oraz migrantów i uchodźców na całym świecie, szczególnie ofiary konfliktów zbrojnych.
 2. Dzisiaj o 19.00 spotkanie wszystkich, którzy by chcieli należeć do Kościoła Domowego.
  Dzisiaj o 19.00 spotkanie wszystkich, którzy by chcieli należeć do Kościoła Domowego.
 3. Kalendarz liturgiczny:
  • w środę – Św. Wincentego a Paulo Prezbitera;
  • w czwartek – Św. Wacława Męczennika;
  • piątek – Święto Św. Archaniołów Bożych: Michała, Gabriela i Rafała;
  • w sobotę – Św. Hieronima Prezbitera.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 4. W najbliższą Niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik i Modlitwa Różańcowa. Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci na Różaniec od 2.10 czyli od następnego poniedziałku do piątku na godz. 17.00, a młodzież i dorosłych na Różaniec od poniedziałku do soboty na godz. 9.00 lub 18.30, a w Niedzielę na godz. 17.30. Dzieci będą otrzymywały obrazki, a na koniec będą nagrody. Obowiązkowo na Różaniec przychodzą Dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii Św. Poświęcenie Różańców Dzieci kl. III będzie w przyszłą Niedzielę 1.10 na Mszy Św. o godz. 10.30. Bardzo prosimy Dzieci o przyniesienie Różańców. Rodziców Dzieci kl. III zapraszamy do Zakrystii po Różańce, Katechizmy, Książeczki do modlitwy i Świece oraz informacje od firmy krawieckiej.
 5. Spotkanie Pielgrzymów wyjeżdżających do Fatimy w czwartek 28.09 o godz. 19.00 na Plebanii. Bardzo proszę podać dane: data urodzenia, seria, numer i data ważności dow.
 6. Spotkanie popielgrzymkowe dla Pielgrzymów, którzy byli w Sanktuariach Podlasia będzie w piątek 29.09 o godz. 18.00. Msza Św., a po Mszy spotkanie na Plebanii. Można przynieść Książki i ciasto.
 7. Pielgrzymka autokarowa do Lichenia 14.10. Koszt 180 zł. Zapisy u Ks. Marka.
 8. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, za ofiary złożone na tacę i wpłacane na konto parafialne. Na tacę budowlaną zebraliśmy 3100 zł.
  PZC za prowadzenie codziennie programu Spiżarnia
 9. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.