Menu Zamknij

XII  Niedziela Zwykła – 25.06.2023r. 

 1. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa. Podczas wakacji pamiętajmy o modlitwie, Mszy Św. oraz o spowiedzi i Komunii Św. Dzieci Komunijne i Rocznicowe o I Piątkach Miesiąca. A wszystkich, którzy przyjechali nad polskie Morze i przebywają na terenie naszej Parafii witamy bardzo serdecznie, życzymy dużo słońca i dobrego wypoczynku
 2. Kalendarz Liturgiczny:
  • środa ? 28.06 – Św. Ireneusza Biskupa i Męczennika
  • w czwartek ? 28.06 ? Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła;
  • w sobotę ? 1.07 ?I Sobota Miesiąca. Po Mszy o godz. 8.30 Adoracja NS i Zmiana Tajemnic Różańcowych. Od godz. 10.00 Odwiedzimy Chorych z Komunią

  Św. Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błog. Bożego, Opieki M Bożej, Św. Krzysztofa i Św. Rity.

 3. Spotkanie tworzącego się zespołu muzycznego we wtorek o 19.00.
 4. Wyjazd wakacyjny dla Scholki i Oazy Dzieci Bożych do Łeby w środę 28.06 o godz. 8.00, a powrót w piątek ok. godz. 20.00. Spotkanie dla Rodziców jutro o godz. 19.00.
 5. Za tydzień w Niedzielę będziemy gościli Siostrę z Syberii. Opowie o pracy na misjach i będzie zbierać ofiary do puszek na cele misyjne.
 6. W sobotę o godz. 12.00 spotkanie KSM Semper Fidelis przy grillu wszystkich Braci z całej Archidiecezji na zakończenie duszpasterskiego roku pracy. A o godz. 19.00 spotkanie przy grillu dla PZC.
 7. W dniach 12. ? 18.11 organizujemy pielgrzymkę samolotową do Madryt ? Toledo ? Lizbona ? Fatima ? Coimbra ? Porto ? Santiago de Compostela ? Madryt.Koszt 4150 zł. Zapisy po wakacjach.
 8. Gdańskie Seminarium Duchowne w Oliwie przyjmuje kandydatów do Kapłaństwa. Jeśli ktoś czuje powołanie i chciałby zostać Księdzem może zgłosić się do Rektoratu Seminarium. Należy przedstawić podanie, życiorys, trzy zdjęcia, opinię Katechety i Ks. Proboszcza, zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia. Szczegóły na stronie seminarium.
 9. W Zakrystii do odebrania pendrive z filmem i zdjęciami z I Komunii Św., a z Kościoła dzieci komunijne mogą zabrać kwiaty w doniczce z serduszkiem