Menu Zamknij

XIII Niedziela zwykła 02.07.2023

 1. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa. Podczas wakacji pamiętajmy o modlitwie, Mszy Św. oraz o spowiedzi i Komunii Św. Dzieci Komunijne i Rocznicowe o I Piątkach Miesiąca. A wszystkich, którzy przyjechali nad polskie Morze i przebywają na terenie naszej Parafii witamy bardzo serdecznie, życzymy dużo słońca i dobrego wypoczynku.
 2. Dzisiaj gościmy Siostrę Teresę Jakubowską od Aniołów z Syberii. Serdecznie dziękujemy słowo na temat pracy na misjach. Życzymy dużo zdrowia Błogosławieństwa Bożego i Opieki Św. Krzysztofa. Przy wyjściu z Kościoła Siostra będzie zbierać ofiary do puszek na cele misyjne. A za tydzień Magda Kaszuba będzie miała prelekcję na temat prześladowania Chrześcijan na Świecie.
 3. Kalendarz Liturgiczny:
  • jutro – Św. Tomasza Apostoła. Po Mszy Litania do Św. Józefa;
  • wtorek – Litania do Św. JPII;
  • środa – Nowenna do MBNP;
  • w czwartek – 6.07 – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej Dziewicy. Jest to I Czwartek miesiąca. Modlimy się o Kapłanów i za Kapłanów;
  • w piątek – przypada I Piątek miesiąca lipca. Okazja do spowiedzi rano o 8.00 i wieczorem od 17.30;

  • w sobotę ? 8.07 ?Bł. Jana z Dukli Prezbitera.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błog. Bożego, Opieki M Bożej, Św. Krzysztofa i Św. Rity.

 4. potkanie tworzącego się zespołu muzycznego w środę i piątek o godz. 19.00. Zapraszamy Panie i Panów chętnych do śpiewania, jak również dzieci, młodzież i dorosłych grających na różnych instrumentach.
 5. piątek wróciliśmy z wyjazdu wakacyjnego dzieci z Łeby. Bardzo serdecznie dziękuję Dzieciom, Rodzicom i Opiekunom. Pani Organistce Jagodzie Dudzińskiej i Pani Natalii Chmieleckiej.
 6. W dniach 12 ? 18.11 organizujemy pielgrzymkę samolotową do Madryt – Toledo – Lizbona – Fatima – Coimbra – Porto – Santiago de Compostela – Madryt.
  Koszt 4150 zł. Zapisy po wakacjach.
 7. Dziękujemy wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła oraz wszelką pomoc. Pani Zakrystiance, Panu Kościelnemu i Panu Andrzejowi, a Wam za ofiary złożone dzisiaj na tacę i wpłacane na konto parafialne.
 8. Serdecznie dziękujemy Siostrze Teresie od Aniołów z Syberii za słowo na temat pracy na misjach i prosimy o ofiary do puszek na cele misyjne.