Menu Zamknij

XX Niedziela Zwykła 20.08.2023

 1. Serdecznie witamy wszystkich, którzy przyjechali nad polskie Morze
  i przebywają na terenie naszej Parafii. Wczasowiczom oraz Wszystkim Parafianom, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem naszego patrona św. Krzysztofa i zapraszamy do udziału w Eucharystii i nabożeństw
  w naszym kościele.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. codziennie
  od poniedziałku do piątku od 17.30 – 18.00. Również okazja do spowiedzi.
 3. Kalendarz liturgiczny: w tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • w poniedziałek – Wspomnienie św. Piusa X, papieża
  • we wtorek – Wspomnienie NMP, Królowej
  • w czwartek – Święto Św. Bartłomieja, Apostoła
  • w sobotę – Uroczystość NMP Częstochowskiej
 4. Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia i Błogosławieństwa Bożego, Opieki MB i Św. Krzysztofa.
 5. Dziękujemy również osobom, które przygotowały i rozprowadzały wiązanki ziół, na uroczystość Wniebowzięcia NMP, szczególnie paniom Gieni i Zofii. Bóg zapłać również wszystkim za złożone dzisiaj ofiary na tacę inwestycyjną oraz za wszelkie ofiary wpłacane na konto parafialne.
 6. Zachęcamy z całego serca do zamawiania intencji Mszalnych. Jeśli ktoś pragnie aby Msza święta w jego intencjach została odprawiona w niedzielę, to prosimy o przynajmniej dwu miesięczne wyprzedzenie, natomiast mamy bardzo wiele wolnych intencji w ciągu całego tygodnia. Dlatego serdecznie zapraszamy, szczególnie tych wszystkich, którzy obchodzą swoje urodziny, imieniny, rocznice ślubu, mają szczególne okazje czy uroczystości, lub będą przeżywać rocznice śmierci swoich bliskich zmarłych, aby zawierzyć wszystkie te intencje Panu Bogu poprzez dar Najświętszej Ofiary. Można to uczynić po każdej Mszy świętej w zakrystii.
 7. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi