Menu Zamknij

XXIV  Niedziela Zwykła – 17.09.2022r.

 1. Dzisiaj Światowy Dzień Sybiraka – Dzień Golgoty Wschodu – 84 Rocznica Agresji Rosyjskiej na Polskę.
 2. Kalendarz liturgiczny:
  • jutro – Św. Stanisława Kostki Patrona Polski oraz Dzieci, Młodzieży i Ministrantów;
  • w środę – 20.09 – Św. Andrzeja Tim Taegon Kapłana i Towarzyszy – Męczenników Koreańskich;
  • w czwartek – 21.09 – Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty;
  • w sobotę – 23.09 – Św. Ojca Pio Prezbitera.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 3. Spotkanie Pielgrzymów wyjeżdżających do Fatimy będzie w czwartek 28.09 o godz. 19.00 na Plebanii. Bardzo prosimy dokonać wpłaty całości kwoty czyli 4 150 zł do 20.09, a także podać dane osobiście lub telefonicznie: data urodzenia, seria, numer i data ważności dowodu osobistego.
  Spotkanie popielgrzymkowe dla Pielgrzymów, którzy byli w Sanktuariach Podlasia będzie w piątek 29.09 o godz. 18.00. Msza Św., a po Mszy spotkanie na Plebanii. Można przynieść Książki i ciasto.
 4. ielgrzymka autokarowa do Lichenia będzie w sobotę 14.10. Koszt 180 zł.
  Zapisy u Ks. Marka.
 5. Dzisiaj Festyn Parafialny na zakończenie lata po każdej Mszy Św. Jest bigos, kiełbaski, karkówka, chleb ze smalcem, ciasto, słodycze, napoje, kawa, ciasto, dmuchańce dla Dzieci, loteria fantowa, PSP. Po Mszy o godz. 10.30 będzie śpiewać Scholka. Serdecznie zapraszamy. Bóg zapłać za fanty na loterię i za upieczone ciasta oraz za wszelką pomoc.
 6. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, za ofiary złożone na dzisiejszą tacę budowlaną i wpłacane na konto parafialne. PZC za prowadzenie codziennie programu Spiżarnia.
 7. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.