Menu Zamknij

XXIX  Niedziela Zwykła – 22.10.2023r.

 1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. Będziemy się modlić za Misje, Misjonarzy i Misjonarki. Po Mszy Św. zbiórka ofiar do puszek na Misje Święte.
 2. Dzisiaj na Mszy Św. o 9.00 wystąpi Chór Parafialny. Zachęcamy do śpiewu w chórze.
 3. rzez cały miesiąc październik czytamy i rozważamy 1 i 2 list św. Pawła Apostoła do Koryntian po 1 rozdziale na każdy dzień.
 4. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Są jeszcze wolne godziny w tym tygodniu.
 5. Kalendarz liturgiczny: – w sobotę ? Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błog. Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.
 6. Jutro po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na Różaniec z rozważaniami, a po Różańcu spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
 7. W najbliższy piątek – 27.X ?zapraszamy niewiasty na spotkania duszpasterskie połączone z nauką stanową.
 8. Spotkanie Klubu Seniora w czwartek 27.10 o godz. 17.00 w Domu parafialnym. Serdecznie
 9. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, za ofiary złożone dzisiaj na tacę i wpłacane na konto parafialne. Tydzień temu na tacę budowlaną złożono 1950zł. Bóg zapłać PZC za prowadzenie codziennie programu Spiżarnia.
 10. Zbliża się Listopad, który jest szczególnym miesiącem pamięci o naszych bliskich zmarłych. Zamawiajmy Msze Św. oraz Wypominki listopadowe i roczne za zmarłych. Można je składać w Zakrystii, na tacę lub w biurze parafialnym. Kartki na wypominki są przy wyjściu z Kościoła i można pobrać ze strony parafialnej. Wypominki w listopadzie przez cały miesiąc po każdej Mszy Św., a roczne w każdą Niedzielę o 8.40.
 11. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.