Menu Zamknij

XXVI  Niedziela Zwykła – 1.10.2023r.

  1. Dzisiaj rozpoczął się miesiąc październik i piękna Modlitwa Różańcowa. Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci na Różaniec od poniedziałku do piątku na godz. 17.00, a młodzież i dorosłych codziennie na godz. 9.00 lub 18.30, a w Niedzielę na godz. 17.30. Dzieci będą otrzymywały obrazki, a na koniec będą nagrody. Obowiązkowo na Różaniec przychodzą Dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii Św. W październiku nie ma katechezy. Poświęcenie Różańców Dzieci kl. III dzisiaj na Mszy Św. o godz. 10.30.
  2. Dzisiaj o 19.00 spotkanie wszystkich, którzy by chcieli śpiewać w chórze. Zapraszamy Panie i Panów
  3. Od jutra wracamy do naszej lektury Pisma Świętego, przez cały miesiąc październik będziemy czytać i rozważać 1 i 2 list św. Pawła Apostoła do Koryntian, w sumie 29 rozdziałów, po 1 rozdziale na każdy dzień miesiąca października. Rozpiska ukaże się na naszej stronie parafialnej.
  4. Kalendarz liturgiczny: – jutro – Św. Aniołów Stróżów; – w środę – Św. Franciszka z Asyżu; – w czwartek – Św. Faustyny Kowalskiej. Jest to I Czwartek miesiąca. Modlimy się za Kapłanów i o Kapłanów; – 6.10 – I Piątek miesiąca – okazja do spowiedzi Św. rano od 8.00 i wieczorem od 17.30
  5. Jutro po wieczornej mszy świętej adoracja najświętszego sakramentu z rozważaniami ks. Piotra Pawlukiewicza dla młodzieży. Po adoracji spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  6. Pielgrzymka autokarowa do Lichenia 14.10. Koszt 180 zł. Zapisy u Ks. Marka.
  7. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, za ofiary złożone na tacę i wpłacane na konto parafialne. PZC za prowadzenie codziennie programu Spiżarnia.
  8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: + Zofia Bogdanowicz lat 76 z ul. Czermińskiego, a tydzień wcześniej + Jan Kurek lat 79 z ul. Jaworzniaków. Pomódlmy się za wszystkich Zmarłych.
  9. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.